Je toto tvrzení pravdivé?

Rubriky:

Reklama
PD Petr Donald @petr.donald před 12 roky13.08.2011 11:24:00
Je toto tvrzení pravdivé?

Dobrý den
Obracím se na zdejší komunitu s dotazem ohledně tvrzení, které je uvedeno v tomto odkazu http://www.kodek.cz/kategorie/rekuperace… .

Jde mi především o tu pasáž, která se věnuje Klima
"Klima není v těchto objektech, se vzduchotechnikou, příliš příjemné. Na kůži máte pocit, že Vás něco malinko jako by škrábe. Jako na výstavišti, nebo veletrhu. Kůže ve vyšší míře vylučuje maz.
Znáte to z auta. Když jezdíte autem každý den, více kilometrů, musíte si vlasy umývat každý den. Jsou masné. Pokud autem nejezdíte, tak postačuje 1 x za 3 dny. Vlasy se Vám nemastí kvůli pracovnímu vypětí, ale kvůli klimatu.
Tyto negativní vlastnosti zde budou, přesto že rekuperace je správně navržena a rychlost vzduchu není vyšší než 0,2 m/s (tedy vánek).
Další záležitost jsou bakterie žijící v potrubí. Tím i „vůně“ vzduchu z tohoto potrubí. Tyto informace jsem získal od majitele Vzduchařské firmy. Kterou montáž rekuperací živí. Je můj známý, poskytnul mi jiné informace, než nějaký prodejce."

Nikdy jsem nic podobného neslyšel. V domě s rekup. jsem nikdy nebyl a ani nemám jednoduchou možnost takový navštívit, natož tam pobývat dostatečně dlouhou dobu.

Má skutečně člověk rychleji mastné vlasy rychleji?
Co ten svědivý pocit?
Co ten smradlavý závan z potrubí?

Velice děkuji za odpověď
Petr

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

Nejnovější příspěvky

23 odpovědí

Zobrazit všechny reakce
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.