Ceny prohlídek výtahů.

Reklama
JS Josef Stodůlka @josef.stodulka před 10 roky13.02.2014 16:44:00
Ceny prohlídek výtahů.

Dobrý den.Stejně do předu vím,že mi nebude na jasnou otázku podána jasná odpověď.O co jde.Výtahové firmy provádí,alespoň u nás PROVOZNÍ PROHLÍDKU 1 X za čtvrť roku a za to si účtuje za jeden výtah v 6 podlažním vchodu přes 7000 KČ.Podotýkám,že se jedná jen o běžnou prohlídku.O žádnou ODBOR.ZKOUŠKU,NEBO INSPEČNÍ PROHLÍDKU,NEBO ODBOR.PROHLÍDKU.Zajímá mně,jestli je nějakou vyhláškou stanovena cena za tyto zkoušky a prohlídky.To,že třeba inspekční prohlídka podle ČSN 27 4007 se dělá jadnou za 6 let a stojí 6000 KČ,to beru.Taky beru,že odborná zkouška,která se dělá podle ČSN 27 4007 jednou za 3 roky-vše je podle stáří výtahu stojí 3000 KČAle proč stojí obyčejná PROVOZNÍ PROHLÍDKA,která se dělá jen tak na oko stojí 2500 KČ měsíčně,to nikdy nepochopím.Byl bych rád,kdyby mi někdo řekl něco k těm cenám.Prohlídky a jejich četnost mně nezajímá.Ty jsou určeny ČSN.Zajímá mně výše plateb za tyto úkony.Myslím,že na tohle se dá odpovědět jasně a stručně. Děkuji. Přeju pěkný zbytek dne.
Josef Stodůlka

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

3 odpovědi

Zobrazit všechny reakce
Reklama
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.