bouchání a klepání v topení

Reklama
MZ Mirka Zelda @mirka.zelda před 9 roky12.09.2014 19:36:00
bouchání a klepání v topení

Dobrý den, chci se zeptat na radu. Taky bojujeme 3 roky s klepáním,až ránami v topení - panelák 6.patro, udělala jsem vítr na družstvu, protože mě krmili pohádkami ,že s tím nic nejde udělat, tak nakonec šlo - jeden z problémů byla dilatace - to částečně vyřešila instalace ventilu,kterému říkají třícestný , na 8. patře,pak ještě došlo k úpravě otopné křivky.
Ale,objevil se od 1.9.2014 - nová topná sezóna - nový problém. Zase jako každý rok a ještě i 5 x do roka musím družstvo upozornit ať se dodržuje otopná křivka,jinak nikdo nespí v pokoji, tak teď znovu, jenom že se nám neobjevil jenom ten samý problém ale + taky v 5.00 ráno, když pustí kotel ( kotelna + v paneláku výměník) se ozývají rány - jako kdyby někdo bouchal kladivem do zdi a to se vzbudí opravdu i mrtvola a je to slyšet v celém bytě, né jenom v 1 pokoji - trvá to tak 30 min, pak to přestane a pak zase začne klepat stoupačka radiátora. NA konci topné sezony - květen 2014 , nějaká firma prováděla regulaci ventilů v celém paneláku a mám dojem ,že tohle je výsledek,protože ten zvuk za 3 roky co s tím bojujeme se neozval až teď. Máte prosím někdo radu? Já totiž pokud neřeknu na družstvu možnosti řešení - tak chudáčci nevědí a netuší o čem mluvím a nedá mi to a řeknu to tady - poprvé mi řekli ,že topení nemůže klepat ani bouchat a poslali mě s max. drzostí na vyšetření do ušní ambulance, prý to určitě slyším jenom já,protože si nikdo nestěžuje a když to nepomůže,tak mám navštívit neurologa a pak psychologa - to víte že mě vytočili na maximum.........děkuji za odpověď.

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

Nejnovější příspěvky

23 odpovědí

Zobrazit všechny reakce
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.