Skladba SDK podhledu v panelovém domě

Reklama
SS svata svata @svata.svata před 9 roky01.02.2015 23:29:00
Skladba SDK podhledu v panelovém domě

Dobrý den,
po dlouhém čtení nejrůznější diskuzí po internetu jsem stále nedospěl k nějaké přesvědčivé odpovědi na můj problém, poprosím vás tedy o názor ještě takhle konkrétně:

1) rekonstrujeme panelákový byt uprostřed bytového domu, tj. zhora i zespoda jsou další obývané byty, obvodová kce již sendvičová s nějakým zateplením. V rámci rekonstrukce především z estetických důvodů instalujeme SDK podhledy na přímé závěsy a jednoduchý rošt z CD. Dodatečně jsem mezi SDK a strop dal kamennou vatu Rockwool Rockmin 50mm, myslel jsem především z akustickýžch důvodů (chtěl jsem použít Isover AKu, ale nikde neměli skladem:-( V obytných místnostech jsem parozábranu nedával, váhám ale na jejím použití v koupelně? Vatu chci opět použít kvůli hluku, v tl. 8cm - strop v koupelně snižujeme více kvůli bodovkám. Má parozábrana smysl nebo se na to můžu vyprdnout?

2) pokud ano, jak ji napojit na nové stěny z porobetonu? Mám realizovat SDK strop před obložením obklady, nebo až po obložení? Obklady budou až ke stropu, pokud tam již bude strop, bude se muset poslední řada kachliček řezat, pokud by se dělal až dodatečně, tento problém by odpadl, nicméně zase nevím, jak bych napojil tu parozábranu na obklad?

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

Nejnovější příspěvky

6 odpovědí

Zobrazit všechny reakce
Reklama
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.