Jak by měli správně montovat okna.

Rubriky:

Reklama
KH Karel Hlobil @karel.hlobil před 9 roky14.06.2015 23:24:00
Jak by měli správně montovat okna.

Dobrý den,už jsem měl skoro vybranou firmu na okna,ale po příjezdu začínáme váhat, Měření obou firem mezi kterými jsem se rozhodoval,mi přišlo dosti šup sem šup tam.Nic není problém, to nějak vyjde,no a to přesně já moc nerad,raději déle připravují než pak kompromis.První problémem je v tom,že mám špalety a tudíž se budou muset vybourat.Chtěl bych nové okno na místo venkovního, tak vzali míry z venku a ubrali z každé strany cm na dofouknuti pěnou, tudíž budou okna vlastně hněda,menší než momentálně a ještě mi po jejich obvodu vznikne bila linka po za čištění pěnou, což se mi moc nezamlouvá,jelikož 100let starou vilu nechci zateplovat a její raz s římsami a lemováním jemnější o omítkou kolem oken bude narušeno.Zadruhé nevíte jak dat vchodové dveře, když mám na chodbě teraso(takový ten beton s kamínky jako by to byla žula) a mám z toho vlastně i betonový práh domu.Mám strach,že když do toho prahu z terasa zásahnu,tak se mi vše roztrhá, prý je choulostivé?? Tak radily dát dveře z poloviční části na ten práh, tak aby šli prosadit ke zdem na místo původních a to co bude přečuhovat z rámu dovnitř podezdít betonem,myslíte si,že je to dobře řešení. Za další nemáte někdo zkušenosi s okny do sklepa,aby se otvirali ven,staré jsou totiž tak řešené a za nimi mříže, když trám dam otvírání dovnitř tak mohu na mříže zapomenout a ventilační prý zloděj otevře na cele okno jako prd?Předem moc děkuji a omlouvám se za kvalitu,ale píši na tabletu. ;-)

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

Nejnovější příspěvky

24 odpovědí

Zobrazit všechny reakce
Reklama
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.