Výběr kondezačního kotle s integrovaným zásobníkem

Reklama
KK Karel Karel @karel.karel311 před 8 roky15.11.2015 10:53:00
Výběr kondezačního kotle s integrovaným zásobníkem

Dobrý den,
chtěl bych Vás poprosit o Vaše názory k výběru kondenzačního kotle. Bude umístěn v koupelně, proto vybírám pouze z KK s integrovaným zásobníkem TUV a kompaktními rozměry (hloubka max. 45 cm z estetických důvodů). Jedná se o cihlový rodinný dům cca 70 let v předrekonstrukčním stavu, před kompletním zateplením bude vytápěné pouze přízemí, kde byly umístěny WAFky 3x5kW + 1x3kW = 18 kW max výkonu. Spotřeba plynu neznámá.
Po relativně dlouhém hledání jsem nalezl následující 3 kotle, které by měly vyhovovat:
Immergas VICTRIX Zeus 26 2 ErP (cca 42 000 Kč)
Thermona THERM 17 KDZ5.A (cca 50 000 Kč)
Geminox ZEM 2-17M-50H (cca 53 000 Kč)
Podle internetových cen vychází nejlépe Immergas, díky velmi široké možnosti modulace mi přijde jako nejuniverzálnější volba když neznám ani orientačně TZ domu. Který byste mi doporučili? Pokud chybí nějaké informace, rád doplním.
Děkuji za odpověď

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

Nejnovější příspěvky

52 odpovědí

Zobrazit všechny reakce
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.