Rekonstrukce - prosím o názor odborníka

Reklama
IB ima beaka @ima.beaka před 8 roky25.03.2016 13:38:00
Rekonstrukce - prosím o názor odborníka

Elektro firma prováděla rekonstrukci elektroinstalace mého bytu v bytovce. V bytě jsem během práce nebydlela, když jsem sem přišla, zjistila jsem, že nejde elektřina ve sklepě. (Nebyl by to takový problém, kdyby tam nebyla zapojená vinotéka s mnoha lahvemi vína.) Majitel firmy mi řekl, že prostě nevěděli, od čeho ten drát je, tak ho odstřihli. Že oni nemohli tušit, že mám na svou elektřinu napojený sklep. Já jsem to také nevěděla, proto jsem si zvala firmu, aby byla práce odvedená profesionálně.
Dále měli připavit kuchyni pro montáž kuchyňské linky, ovšem udělali jen část - zcela nepochopitelně neosadili dvě krabice, takže se muselo v už vymalovaném bytě s novou podlahou opět sekat. No a večer jsem zjistila, že v bytě nefungují některé zásuvky. Můžete mi prosím někdo z odborníků říct, jestli se takové věci prostě stávají, nebo jestli jsem si firmu vybrala úplně blbě? Popřípadě můžu žádat slevu za neprofesionální práci? Ještě jsem jim naštěstí nezaplatila. Děkuju mockrát. emoticon

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

1 odpověď

Zobrazit všechny reakce
Reklama
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.