Kanadska kamna True North

Rubriky:

Reklama
PV Patrik Vasiliadis @patrik.vasiliadis před 7 roky27.08.2016 01:05:00
Kanadska kamna True North

Neví prosím někdo proč mám v těchto kamnech po rozbalení na stropní části uvnitř kamen položeny na těch děrovaných trubkách dvě jakési cihličky z něčeho lehkého a k  čemu tam vlastně jsou a jak je případně při instalaci odstranit? Je tam kousek plechu na kterém je anglicky napsáno, odstranit při instalaci ale jak není nikde v návodu nic napsáno. Všechny informace které jsem dopředu pozjišťoval byly jen ty, že mám dokoupit při objednávce redukci pro kan.kamna a že mám vzadu odstranit dole v plechu to naznačené kolečko plechu pro přívod vzduchu do kamen z místnosti, oboje chápu, taky jak mám dovnitř poskládat ten šamot (20 cihliček) ale na co je na té stropní části to lehké šedé svinstvo co vypadá taky trochu něco jako tenký ytong a jak ho sundat, když jsou to dva velké kusy a nad těmi děrovanými trubkami je tak málo místa, to fakt netuším.
Všem ochotným a znalým moc děkuji za radu předem.

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

Nejnovější příspěvky

22 odpovědí

Zobrazit všechny reakce
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.