Okna TRIOGAS - špatně vyfrézované odtokové kanálky

Rubriky:

Reklama
PJ Petr Jaroš @petr.jaros112 před 7 roky14.09.2016 16:43:00
Okna TRIOGAS - špatně vyfrézované odtokové kanálky

Zdravím všechny,
nechali jsme si firmou TRIOGAS vyměnit okna.. Naprosto jsem netušil co za katastrofu nás v následujících měsících čeká. Ze 14ti oken 5 poničily při montáži (sesazované na H profil). Po měsící tedy opět bourání a výměna těchto oken. Za dva dny jsem úplně náhodou zjistil že jsou špatně vyfrézovány odtokové kanálky. Moc do rámů oken, otvírali druhou již hermeticky uzavřenou komoru okna, kam by pak i tekla voda co má jít ven. Uznali, tak že po měsíci opět bourání a zase výměna těchto oken. Jenže nám tam dle mého dali opět špatně vyrobené rámy. Díry až do druhé komory jsou už "jen" na dvou místech. To nám zalepily a tím to hasne.. Všechno je prej v pořádku, oni dělají okna tak ví, ne my..
Fotky jsou mimo jiného v galerii níže, celkově je i kvalita práce odstrašující.. To už jsem ale vzdal, jde mě teď jen o ty kanálky.. Nesetkal se s tím už někdo? Všechny původní neměněné okna jsou OK, jen těch 5 už 3x měněných má tento problém... Foto zde: http://jpetr.rajce.idnes.cz/Okna_Triogas…

Díky, Petr

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

4 odpovědi

Zobrazit všechny reakce
Reklama
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.