klimatizace cyklování

Reklama
EK Eil Kalous @eil.kalous před 7 roky20.10.2016 19:07:00
klimatizace cyklování

Chci se zeptat používám klimatizaci jako topeni .Nastawim topeni na 24st .funkce heat,tu roletu na vzduch si dam at to fouka dolu.fan mam na auto at si ridi sam.zapnu klimu v byte je 22.zapnu teda klimu da defrost po case se rozjede na plné točky venkovni jednotka a postupně ubíra klima zacne topit a topi tak do 25,8 což trvá cca4minuty poté venku vypne kompresor, klima uvnitr sjede směrovou roletou nahoru a ventilator jede na minimu(chapu aby tocila vzduch) a jakmile klesne teplota na 25,8 cca po 5minutách a proces se nustále opakuje.Venku je teplota cca 10st.Jednotka mě startuje do hodiny asi 8krát.Myslíte ze me to teda funguje dobre??Podle mě ne.Mám klimatizaci Acond AR60-12hrdn1.Chci se zeptat jestli může mít i veliký vliv ten rozdíl sensoru teploty že žádaná je 24 a v místnosti je ve skutečnosti pri vypnuti25,8 a klimatizace má na čidle teploty jednotky co jsem měřil termokamerou 25,7 myslíte že takto zkreslená informace může jednotce dělat problém se správnou regulací a tudiž že cykluje?

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

4 odpovědi

Zobrazit všechny reakce
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.