Malování sádrových omítek

Reklama
Zdenek Šimčík @zdenek.simcik před 7 roky20.11.2016 10:48:00
Malování sádrových omítek

Dobrý den,
potřeboval bych poradit s velkým problémem při malování nových sádrových omítek.
Při malování se na některých místech tvoři "fleky" a v některých místech malba na omítce netvoří stejnou struktůru.
Při malování je vše v pořádku a vypadá, že malba tvoří v celé ploše stejnou struktůru, ale po krátké chvíli jde vidět, jak se začínají tvořit "fleky", jak malba v různých místech různě vysichá a tvoří různou struktůru a po vyshnutí celé malby je u flekatých míst výškový rodíl, jakoby, tam malba nebyla.

Sádrová omítka jsem celoplošně obrousil jemným smirkovým papírem (120) a v celé ploše penetroval hloubkovou penetrací od primalexu.
Vyzkoušel jsem tyto barvy a všechny měli stejný výsledek: HET Klasik, Master dum barev, JUB Gold.

Jediné co trochu pomohlo bylo použit pod malbu Jupol Denikol (který obsahuje vápno) ale ne ve všech místech a i tak to není jak by mělo být.

Budu rád za každou radu, protože už jsem v koncíh a vyzkošel jsem vše co mě napadlo, obvolával jsem malíře a žádný se s tím nesetkal a neporadil.

Fotky omítky ještě vložím.
Děkuji moc za jakoukoliv radu, spěchá.

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

4 odpovědi

Zobrazit všechny reakce
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.