Protherm Lev - zapaleni

Rubriky:

Reklama
KV Karel Vok @karel.vok před 7 roky05.01.2017 07:49:00
Protherm Lev - zapaleni

Kotel zacal spatne zapalovat, pri zapaleni jakoby zadunel, nekdy dyl (i 3-4s), nekdy kratce. Probiral jsem to s clovekem co sice kondenzacni nedela ale obycejne jo. Poradil v parametrech zvednout startovaci vykon. Zvednul jsem jej z 50 na 58% a kotel zacal chytat jako zamlada, nekdy to nebylo skoro vubec slyset, nekdy si velmi lehce zavrnel - naprosta spokojenost.
Zavolal jsem servisaka a ukazal mu co to dela. On zacal s tim ze je spane udelany komin, ze je to spatny kotel atd.(instalace 2009 - do ted bez zavad), no i pres to kotel rozebral a vycistil. Po slozeni kotel pri zapaleni jakoby foukne, proste to zafuni, nekdy i jakoby vydech-nadec-vydech a pri zavrenem prednim deklu zaduni, rikam servisakovi ze to neni dobre, ze takhle normalne nezapaluje. On ze je to v poradku, ze je to normalni stav a odjel.
Ten prvni servisak si stale mele ze je to v poradku, druhy rika ze je spatna ridici deska....

Ani jednomu neverim, pokud to pred vycistenim krasne chytalo (ikdyz byl zvyseny startovaci vykon) a ted ne tak to nemuze byt deskou, ne?

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

Nejnovější příspěvky

16 odpovědí

Zobrazit všechny reakce
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.