Větrání garáže průduchy ( dílny )

Rubriky:

Reklama
RD Radek Dc @radek.dc před 7 roky04.05.2017 11:17:00
Větrání garáže průduchy ( dílny )

Zdravím všechny. Momentálně se pouštím do menší rekonstrukce garáže ( původně garáže a nyní již zazděná vrata a slouží jako nevytápěná dílna ). Jedná se o samostatnou zděnou stavbu. Vzhledem k tomu, že uvnitř se mi před započetím rekonstrukce zdálo větší vlhko než by mělo být ( volně položené kovové nářadí časem chytalo povrchovou rez ), tak přemýšlím o odvětrání a tím k alespoň částečné eliminaci vlhkosti. Vpravo i vlevo od vstupních dveří jsem těsně nad úrovní vnitřní podlahy udělal dva otvory, do kterých jsem zazdil vodovodní roury o průměru 100mm - z vnější i vnitřní strany budou do těchto rour vsunuty ventilační mřížky se sítem proti hmyzu a myším. To samé chci udělat na vnitřní obvodové zdi proti vstupním dveřím , kde vybourám shodné dva otvory, ale naopak ve výšce těsně pod stropem a opět chci zazdít tyto dvě roury a vložit mřížky. Myslíte, že to má praktický význam k odvětrání nebo bych tím naopak mohl dílně uškodit? Dveře budou plastové a dvě okna dřevěná, dvojité sklo, ale neotevíratelná.

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

2 odpovědi

Zobrazit všechny reakce
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.