Rozneseni

Reklama
MB Marian Benicek @marian.benicek před 6 roky03.09.2017 07:32:00
Rozneseni

dobry den docetl jsem se o vas ze jste docela dobry statik am ek bych na vas prosbu,jsem vyuceny tesar,ale s timto jsem se opravdu nesetkal.Jelikož už delsi dobu podnikáme v jinem oboru nez stavebnictví svěřili jsme přítelkyni rekonstrukci domu firme která nam z domu udelala spíše rutinu a to za 750ooo,- a zmizela,jelikoz jsme mladší par a mame deti a čekali jsme poctivou praci,nemame nyni penez na zbyt poprosil bych vas o řadu jestli je moznost strechu jeste podepřít nebo jestli to mame sundat,budu vam vděčný za vasi odpoved.
strucne:prvni rada porfix je 5 cm z obou stran a je zelbet cely venec o sirce30 cm a vysce30cm(železo tam je)pak tri rady porfix,a věnec pod požárníci ktery z jedne strany neni provázán vubec a z druhe Jen z kraje muzete poradit prosim?nejraději bych to zboural ale z financnich duvodu se mi nechce...dekuji mnohokrát Benicek.

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

0 odpovědí

Reklama
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.