Zkušenost s českou regionální energetikou

Reklama
Lucie Šturalová @lucie.sturalova před 6 roky23.10.2017 12:46:00
Zkušenost s českou regionální energetikou

Dobrý den,
tchyně se stala obětí firmy Auctio energy = AE, kdy Vám NEZÁVAZNĚ udělají aukci na nejlepšího dodavatele elektřiny. Nejlepší podle AE je česká regionální energetika = ČRE. 18.9 byl u tchyně obchodník, k 5.10 poslali smlouvu,že gratulují 22.10 ukončí nynějšího dodavatele má/měla ČEZ a od 23.10 bude dodávat elektřinu ČRE. Do toho dnes volala nějaká ženská z ČEZu, že přijde odečíst elektroměr - tak jsem volala do ČEZu - prý to není možné,že by to byl někdo od nich,že to není standartní postup. Odstoupení od smlouvy a nějaké další formuláře jsme poslali 13.10.2017 tzn. 8dní po přijetí -smlouvy-. Doporučeně, s doručenkou. Dopis logicky nebyl převzat- proč asi? Volala jsem tedy do ČRE a paní mi sdělila, že to jde přes x lidí ten dopis a že je pozdě něco vypovídat, a že máme zaplatit sankci 10tis - no nevím, ale není to jejich problém, že si to nepřevzali dříve? Volala jsem ještě na ERU, kde mi bylo sděleno, že mám dokumenty zaslat tam, že by se to mohlo řešit, ale další pán z ERU mi řekl,že je to zbytečné, že se nedá nic dělat a máme čekat na zdražení a pak smlouvu vypovědět. Tak tedy teď nevím co mám dělat a jak tchyni pomoci - má někdo zkušenost? .. Děkuji za odpověď :) PS: V kalkulačce TZB jsem ČRE nenašla, nevíte pod čím by mohla být?

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

Nejlépe hodnocené

Nejnovější příspěvky

10 odpovědí

Zobrazit všechny reakce
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.