Junkers Eurostar ZWE 24-3 MFK chyba E0

Rubriky:

Reklama
LS Lukáš Staněk @lukas.stanek079 před 6 roky04.01.2018 04:41:00
Junkers Eurostar ZWE 24-3 MFK chyba E0

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli by mi mohl někdo poradit ohledně této chyby. Zjistil jsem, že by mělo jít o chybu elektroniky, zkoušel jsem propájet všechny součástky, i SMD a vyměnil jsem elit 1000uF/25V. Až seženu 1000uF/50V tak ho vyměním taky, nevím, jestli to pomůže. Koukal jsem, že tu desku už asi někdo opravoval, už tam bylo pájeno. Problém v té chybě E0 je takový, že do ní kotel spadne náhodně. Někdy to trvá 2h a někdy 5h, ale pokaždé jde chyba zresetovat, ikdyž někdy až na potřetí. Pokud se to nepodělá úplně, bude se to blbě hledat. Chyba se objevila, ikdyž nebyla puštěná teplá voda, ani topení. Jestli je to nějaká vnitřní diagnostika??? Ale koukal jsem že mírně skoro neznatelně poblikává displej. Jestli to nebude něco v napájení.

Děkuji za případnou radu.

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

Nejnovější příspěvky

16 odpovědí

Zobrazit všechny reakce
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.