Kritika na Verner a Benekov

Reklama
MR Milan Richter @milan.richter před 6 roky10.02.2018 21:48:00
Kritika na Verner a Benekov

Jelikož řeším výběr vhodného kotle pro vytápění domu kusovým dřevem a dřevním odpadem, navštívil jsem ze zajímavosti veletrh vytápění teď v holešovicích. Mám tak nějak předvybranej Verner 210ku, nebo Benekov D18, ale na veletrhu mě zaujal stánek firmy Esel Technologies, kde měli vystavenej Guntamatic Biosmart 14. Taková věc samozřejmě zaujme, tak jsem se zapovídal se zástupcem firmy a chvilku mi vyprávěl o kotli. Naprosto nepochybuju, že ten kotel bude super, o tom myslím není pochyb. Samozřejmě ta cena je už malinko přes čáru, pokud člověk není fanda do topení nebo prachy vůbec neřeší. Firma Esel montuje i Vernery i Benekov, tak jsem se pána zeptal jaký maj s těmito kotli zkušenosti. Pán mě dost zaskočil a sdělil mi, že kotle od Benekovu a Verneru na dřevu mi vůbec nenamontujou, že nefungujou a nebudou kvůli tomu řešit nějaký záruční opravy. Říkám mu, že přeci oba ty kotle by měly spalovat dřevo a dřevní odpad, výrobci to uváděj a kotle se kupujou. Tak pán mi opět sdělil, že je to blbost, že ty kotle prostě nefungujou a jejich firma mi je nenamontuje. Pak mi začal vyprávět, jak je Guntamatic výhodnej v nějakým balíčku s akumulačkama a já nevím s čím vším......Debatu jsem utnul a šel pryč, pán nedokázal říct nic konkrétního proč je Verner a Benekov k hovnu, jen mi dokola nutil ten jejich úžasně výhodnej balíček s Guntamaticem. Na stánku Vernera jsem si popovídal s normálním člověkem a tak nějak jsem se utvrdil, že zůstanu u původní myšlenky a půjdu do Vernera.

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

Nejnovější příspěvky

52 odpovědí

Zobrazit všechny reakce
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.