Internorm okno prasklo a neuznali mi reklamaci

Rubriky:

Reklama
Ivo Žlábek @ivo.zlabek před 6 roky12.03.2018 10:35:00
Internorm okno prasklo a neuznali mi reklamaci

Zdravím,

chtěl bych místní znalce požádat o radu: Koupili jsme okna Internorm na základě doporučení z různých stran o tom, jak je firma kvalitní a bezproblémová.

Pár týdnů po instalaci nám prasklo sklo na velkém fixu (3m x 2m). Firma Internorm záruku zamítla, protože se prý jedná o termickou prasklinu. Okno je orientované na jih a bylo zevnitř zakryté maskovací (částečně průhlednou) fólií.

Firma Internorm nám samozřejmě nedala žádný návod nebo upozornění, abychom okno nezakrývali, ono to ani není možné, jak by pak člověk udělal omítky, že?

Obchodní zástupce říká, že jim tak 4 okna do roka prasknou, že to je normální. Přijde mi, že se firma vymlouvá a jsem dost zklamaný z proklamované kvality oken. Jakože to pokaždé praskne, když třeba zatáhnu záclony?

Nejvíc jsem frustrovaný z toho, že nám nic neřekli a prostě nám jenom oznámili, že to nelze reklamovat. Samozřejmě před koupí to byla samá proklamace ve stylu s námi budete spokojení, všechno vyřešíme, záruky apod. Realita je samozřejmě přesně opačná, jakmile je problém, tak od toho dávají ruce pryč.

Půjdu se teď poradit s právníkem, ale ocenil bych nějaké dobré rady, co dál.

Díky.

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

Nejnovější příspěvky

10 odpovědí

Zobrazit všechny reakce
Reklama
Reklama
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.