Energetický štítek - Opravdu nemůžu topit jen elektrokotlem???

Rubriky:

Reklama
PF Pavlína Fiřtová @pavlina.firtova před 6 roky04.05.2018 11:56:00
Energetický štítek - Opravdu nemůžu topit jen elektrokotlem???

Dobrý den, původně v projektu i v PENB mám topení elektrokotlem + krbová kamna. Během stavby jsme se však rozhodli krbovky úplně zrušit, topíme v nich do teď a upřímně už mám toho nepořádku dost. Bylo mi však řečeno, že pokud krbovky zrušíme, tak nesplníme energetický štítek, že musíme mít buď nějaké topidlo na dříví, peletky, biomasu apod. nebo tč. To se to opravdu nedá nijak obejít??? Opravdu musím mít další náklady za komín atd.? Na to mají pravdu diktovat mi co v domě musím mít za topení? Pán co vypracovával PENB říkal že to je chyba v legislativě, skvělý, proč to teda neopraví, nebo to nikdo neřeší. To opravdu všichni co staví mají buď předražená tepelná čerpadla nebo "bordelchrlící" krby? Nechápu to. Díky za Váš názor. PF

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

1 odpověď

Zobrazit všechny reakce
Reklama
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.