ČEZ nástřešák

Reklama
Veronika Šmejkalová @veronika.smejkalova před 6 roky15.05.2018 10:51:00
ČEZ nástřešák

Dobrý den, koupili jsme starý dům a chceme ho rekonstruovat. Jelikož se na zdi nachází nástřešák, chtěli jsme po ČEZU, vyřešit tuto situaci. Jelikož je nástřešák připevněn i do trámů ve střeše, které jsou shnilé, kvůli zatékání vody po nástřešáku, provedeme nakonec rekonstrukci celé střechy. Chtěli jsme tedy přeložit kabely, které jsou v úrovni střechy budníku na sloup, což nám ČEZ sdělil cenu 100tis. Kč. Na koupi i rekonstrukci domu jsem si půjčili a nemáme zbytečných 100tis. Kč a navíc je celé vedení majetkem ČEZU až po hodiny, tak proč bych jim měla něco platit. Budník, který se zde nachází chceme zbourat a místo něho udělat dva stejné budníky, povolení na opravu již máme a jelikož se nacházíme v CHKO, tak i povolení od CHKO. ČEZU se však budníky nelíbí a chtějí, abychom zde udělali střešní okna nebo budníky zapustili více do střechy, což se nelíbí mně. Začarovaný kruh. Nevím, co s tím, stavbu máme povolenou a ČEZ, ať si nástřešák zařídí jak chce, já budníky předělávat nechci, navíc do teď to nevadilo, myslím budník. Přijde mi to jako boj s větrnými mlýny. No je vidět, že velké firmy si tu mohou dělat co chtějí a normální člověk s tím nic neudělá. Mohou mi z ČEZU nařizovat, co a jak mám na svém domě opravit? A co ty shnilé trámy, mám vůbec možnost žádat náhradu škody?

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

2 odpovědi

Zobrazit všechny reakce
Reklama
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.