TČ země-voda - kolektor v obecní komunikaci

JP Jmenoo Prijmeni @jmenoo.prijmeni před 6 roky01.07.2018 21:05:00
TČ země-voda - kolektor v obecní komunikaci

V naší ulici se připravuje rekonstrukce plynovodu a domovních přípojek. Pod plynovodem je uložena kanalizace. Napadlo mě, zda by bylo možné mezi kanalizaci a plynovod položit smyčky zemního kolektoru pro TČ. Věřím, že teplá splašková voda by pomáhala regenerovat zemní kolektor. Ulice je obecní a je mi jasné, že bez souhlasu vlastníka a zřejmě i vlastníků IS to realizovat nepůjde. Uvědomuji si, že tento nápad má jen malou naději na úspěch, alespoň mi to všichni v rodině tvrdí, a myslím, že mají pravdu. Tedy, než začnu mařit čas, peníze a běhat po úřadech, tak jsem si říkal, že bych napsal do zdejšího fora, které léta po očku sleduji.

1) Dává to smysl z hlediska "technického", tzn. bude kanalizace regenerovat zemní kolektor?

2) Jak začít s projektovou přípravou? Na jaký úřad by jste šli jako první, případně jakou firmu oslovit pro vypracování proj. dokumentace?

Budu vděčen za každý přínosný komentář.

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

2 odpovědi

Zobrazit všechny reakce
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.