Regulator tahu, s externím přisáváním

Rubriky:

Reklama
VM vit Matrka @vit.matrka před 5 roky31.08.2018 14:46:00
Regulator tahu, s externím přisáváním

Zdravím všechny.
Nastíním situaci : slušně zaizolovaný domek ( 15cm polystyren, dřevěná eurookna dvojsklo, 2 patra, komín nový keramická vložka izolovaná v keramzitové tvárnici. celková délka 7m sopouch 2m nad podlahou ( komín je založen na čisté podlaze)
má jak vybírací dvířka tak větrací mřížku a odvod kondenzátu
budu osazovat krbovou vložkou s teplovodním výměníkem, požadovaný tah 12Pa, při teplotě spalin 250 stupnu očekávám něco jako 28Pa, je nutné teda použít regulator tahu.
Viděl jsem 2 provedení jedno na kouřovod a jedno místo vybíracích dvířek, evidentně obojí funguje. Zajímá mě jedno a to zda je možné regulátor tahu napájet externě přivedeným vzduchem stejně jako budu dělat externí přívod vzduchu do krbových kamen. jelikož se jedná o 2 otvory tak bych rád věděl zda to je nutné nebo možné aby mi regulace tahu "nesežrala vzduch" a nestalo se to že nebude dýchatelno. díky za věcné odpovědi

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

Nejnovější příspěvky

6 odpovědí

Zobrazit všechny reakce
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.