praskliny ve sloupu v podkroví

Reklama
JM Jan Matěj @jan.matej před 5 roky10.10.2018 18:48:00
praskliny ve sloupu v podkroví

Dobrý den, koupil jsem rozestavěný dům a již bývalí majitel se rozhodl že místo jedné vnitřní stěny v podkroví postaví dva sloupy a prostor nechá otevřený.
Já dům nechal dodělat, jeho řešení se mi líbilo, momentálně už lepí vynil na podlahy, všiml jsem si už kdysi, ale nedával jsem tomu nějakou váhu že jeden ze sloupů má z jedné strany celkem velkou prasklinu.

a tak teď když už je vše hotovo (vím že trochu pozdě tohle řešit) jsem začal dumat nad tím jestli mi to jednoho dne nespadne celé na hlavu.

znamená takovýto druh praskliny nějaký problém ? druhý sloup má také praskliny ale né až takto široké

všechny přiložené fotky jsou toho jednoho sloupu, z ostatních stran má menší praskliny, né tak široké.

Díky za názory, upřímně nevím zda to je problém nebo ne, zedníci ani pokrývači na to neříkali nic neobvyklého.

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

2 odpovědi

Zobrazit všechny reakce
Reklama
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.