Nastavení parametru na automatu Prosat

Reklama
LK Lenka Kovarova @lenka.kovarova před 5 roky22.10.2018 06:06:00
Nastavení parametru na automatu Prosat

Zdravím. Mám dotaz. Před týdnem jsme spustili kotel Prosat we 35kw. Dům má zhruba 200m2 bez izolace (dřevěná okna, nezateplena střecha) 15 radiatoru něco litina něco plech. Trubky mezi radiátory průměr zhruba 10cm. Vy kdo mate tento kotel, jak mate nastavené parametry? Topim černým výhřevnost 27. Když tam dam hnědé 1/2q za den pryč a to nejsou mrazy. Mám parametry nastavené z výroby, kotel hoří a topí a mám strach do toho zasahovat abych něco nepokazila. Ale říkám si, ze asi nejede na 100% v manuálu žádné parametry nejsou tak jsem chtěla porovnat s ostatními, než do toho začnu hrabat. Zatím mrazy nejsou, ale kdyby to kotel pak nezvladal tak ať vím na co se zaměřit. Díky. Jinak asi budu muset nechat cerpadlo které zene vodu do okruhu nonstop zapnuté protože poslední radiator v soustavě už je jen vlazny. Teď si cerpadlo řídí kotel ( před tím bylo porad v provozu a radiator ready) díky všem za postrehy

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

Nejnovější příspěvky

5 odpovědí

Zobrazit všechny reakce
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.