Odvětrání koupelny starám komínem???

Rubriky:

Reklama
MK Martin Kejzlar @martin.kejzlar před 5 roky25.10.2018 23:58:00
Odvětrání koupelny starám komínem???

Dobrý den.

Dělám novou koupelnu a rád bych se zeptat na radu ohledně odvětrávání. Pro mě nejjednodušší varianta by byla, kdybych vzduch z koupelny vypouštěl do starého nepoužívaného zděného komínu. Mám ale obavy, zde nebude docházet v komínu ke kondenzaci a veškerá vlhkost mi nakonec stejně skončí ve zdech komínu. Ta koupelna je v přízemí a ten komín až nahoru odhadem 9 metrů a poslední 4 metry vedou na neizolované půdě.

Další vyrianta mě napadla, že bych do toho komína dal nějakou plastovou trubku, která by vedla až úplně nad konec komína a dole měla případně nějaký odvod na kondenzát.

Pak je tam ještě poslední varianta, že bych nechal do venkovní zdi vyvrtat díru a šlo by to přímo přes zeď horizontálně ven. Tuhle variantu bych použil pouze pokud by první 2 byly zcela nepoužitelné, protože by mi vývod na fasádě baráku v tomto místě docela vadil.

Mohu poprosit o Váš názor, jak bych to měl řešit?

Děkuji

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

Nejnovější příspěvky

7 odpovědí

Zobrazit všechny reakce
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.