Odvzdusneni topeni

Reklama
MM Marcel Maca @marcel.maca před 5 roky16.11.2018 20:08:00
Odvzdusneni topeni

Potreboval bych poradit , je to asi sice jednoduchy problem, ale nevim, kde je chybka. Jde o topeni v novostavbe v panelaku vytapene dalkove. V jedne mistnosti jsem ho odvzdusnil - povolil jsem odvz.ventiil, unikl vzduch, a kdyz zacala vytekat voda, takzavrel a topeni topi jak ma. V druhe po otoceni hlavice na plno vubec nehreje, opet jsem chtel odvzdusnit, ale po povoleni odvzd.ventilu zacala ihnet vytekat voda, ne jenom vzduch jako u predchoziho, a zaroven bylo slyset slabe syceni. Tak jsem takhle odpustil asi 3-4 litry, ale porad to pri odtekani vody slabe syci. A topeni porad nehreje. Ani se nezahreje vstupni ventil , co je dole na privodu. Jen pri tom odpousteni vody se slabe zahral, asi jak dotekala voda za tu odpustenou. Jinak je porad studeny. Nevite jak na to ? Diky

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

Nejnovější příspěvky

51 odpovědí

Zobrazit všechny reakce
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.