DEFRO-UNI

Reklama
JS Jiří Sajdl @jiri.sajdl před 5 roky22.11.2018 09:14:00
DEFRO-UNI

Váženi prosim o radu.
Již třetím rokem používám kotel DEFRO-UNI a byl jsem velmi spokojen až v minulé zimně přišla první závada.Ráno byly radiatory studené,tak jdu ke kotli a zhrozil jsem se.Šnek na podávání uhlí pracoval neustále ale ventilátor stál.Při otevření spodních vrátek jsem se zhrozi opět l,celý prostor plus popelník byl plný nespáleného uhlí.Kotel jsem vypnul a vyčistil prostor topeniště,znovu jsem zatopil a kotel i ventilátor fungoval normálně ale po několika dnech se vše opakovalo to už jsem přestal kotli věřit a při odchodu do práce jsem měl strach co bude.V zaměstnání jsem se radil s elektrikářema a ti mě poradili u motorku ventilátoru vyměnit rozběhový kondenzátor a zdálo se že závada je opravena.Kotlu jsem zase začal věřit ale dnes večer se závada opakovala.Skusím opět vyměnit kondenzátor ale pak už nevím.Ventilátor není přidřený jde lehce.Nevíte někdo o nějakém servisu na pomezí Libereckého a Hradeckého kraje.Děkuji za pomoc.Jirka S.

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

3 odpovědi

Zobrazit všechny reakce
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.