Nejlevnější elektřina-kde?neveřejné tarify

Reklama
MK Michal Kadlec @michal.kadlec642 před 5 roky01.12.2018 19:56:00
Nejlevnější elektřina-kde?neveřejné tarify

Zdravím,jelikož dodavatelé hrají se zákazníky parádní poker ,tak by mě zajímalo ,jakou máte cenu elektřiny na Mwh.Mě nyní Bohemia Energy zdražila o 60% elektřinu.Volal jsem na infolinku a tam mě bylo oznámeno ,že mě zase cenu sníží na 960kč za Mwh.Tedy téměř na stejnou cenu jako byla v roce 2018,ale prý je to neveřejný tarif ,který dají pouze lidem který chtějí přejít k jinému dodavateli.Toto mě opravdu nadzvedlo ze židle a rád bych přešel k jinému dodavateli el.energie,ale nevím ke komu.Je někdě reálné dostat se na tuto cenu za Mwh?Co mě vadí ,že to je cena pouzr pro rok 2019 a pak bez upozornění přejdu do jiného dražšího tarifu...pouze že si mám zkusit ke konci roku zavolat a že zkusíme zase něco vymyslet.Toto já prostě nemám zapotřebí pořád někam volat a doprošovat se a handlovat jak na koňském trhu.BOHEMIA ENERGY je pro mě nesolidní firma.

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

Nejnovější příspěvky

10 odpovědí

Zobrazit všechny reakce
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.