Protherm Tiger vadný zásobník nebo spise výměník

Rubriky:

Reklama
OW Ondřej Wišniewski @ondrej.wisniewski před 5 roky04.12.2018 00:24:00
Protherm Tiger vadný zásobník nebo spise výměník

Dobrý den, mohl by mi někdo prosím poradit. Mám kotel Protherm Tiger 24 KTZ staří cca 12 let. Před dvěma měsíci pri pravidelné kontrole výměna expanzní nádoby (teplé vody). Cena s prací cca 15000,- . Cca měsíc zpět zacal stoupat tlak v otopném systému až na 3,5. Po upuštění vody tlak klesnul na 1,8 a chvíli to dalo pokoj. Nyní tlak stoupá téměř okamžitě. Pomůže pouze uzavření přívodu studené vody. Předpokládám že je díra ve výměníku. A teď můj dotaz: kotel je přístupný pouze z levé strany a částečně cca 40cm zepředu, je šance vyměnit zásobník bez sundání kotle ze zdi. Zásobník jsem našel na netu za cca 10000,- . Technický bych to asi zvládl, jen si nejsem jistý že to vůbec jde a nechci rozebírat kotel na 14 dni. Řešil to tu někdo návod si mám dát pozor.
Prosím rád typu výměn kotel si nechte od cesty teď před Vánoci bych musel vybrat bamku ;)

Předem děkuji za radu

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

2 odpovědi

Zobrazit všechny reakce
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.