Výběr hl. jističe do elektroměr. rozvaděče na 315A.

Reklama
FP Franta Pepino @franta.pepino před 5 roky04.12.2018 20:50:00
Výběr hl. jističe do elektroměr. rozvaděče na 315A.

AHoj, v elektroměrovém rozvaděči budeme navyšovat max. proud hl. jističe z 250A na 315A. Nevíme si pořádně rady s pár věcmi, aby vše splňovalo veškeré pipojovací podmínky pro ČEZ. Revizní technik nic neví, nemá s tim zkušenosti, ten jen napíše zprávu a lidé od ČEZ také neví, přijedou až technici, kteí vše zapíšou a zkontrolují, na internetu jsem toho taky moc nenašel, tak píši sem.

Podmínkou je zvýšit hodnotu max. proudu hl. jističe z 250 na 315A.
Pojistky se vymění z 250A na 350A. Problém je, že 350A se již nevyrábí, je jen 355 A. Bude to takhle vpořádku?
Měřící ransformátoty máme již zakoupené a ocejchované, s tim problém není.
A co se týče hl. jističe, je s tim největší problém. Nyní je tam DEION BD250NE305. Ten se musí vyměnit, ale nevím za jaký. Půjde určite o desku OEZ MODEION BH630 ale dále jakou připojovací sadu bych mělě zvolit, aby vyhovovala ČEZu. V tom jsem jelen, je opravdu mnoho možností. Vím jen, že dolů musejí jít vřetenové svorky a nahoru připojení svorek a Cu plocháč + plomba.

Nebo je další možnost, která by se mi líbila více, a to výkonový jistič od Noark řady Ex9M pro 315 A. Jen nevím, jestli by splňoval opět podmínky ČEZ. Máte prosím s timhle nějaké zkušenosti. Můžeme mi klidně napsat i na email kjndl at seznam.cz, klidně pošlu i foto atd. Moc díky za odpovědi.

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

0 odpovědí

Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.