Hrubá stavba svépomocí

Rubriky:

Reklama
PH Petr Havránek @petr.havranek928 před 5 roky07.01.2019 20:51:00
Hrubá stavba svépomocí

Dobrý večer, chtěl bych se Vás zeptat za jakou reálnou cenu bych byl schopen postavit já+ rodina+ kamarád zedník hrubou stavbu rodinného domu

Pozemek již mám. je rovinatý. Dům bude patrový se sedlovou střechou a sklonem 38 stupňů. Základová deska má rozměr 82m2.

1) materiál bude komplet Ytong,případně Heluz. Chtěl bych materiál nakoupit někde v akci ve stavebninách. Sleva 38% není neobvyklá.
Typ materiálu vyberu podle ceny.

2) základovou desku pravděpodobně na klíč. I když bych byl schopný si v betonárce zařídit směs se slevou.

3) Střecha - nakoupím materiál- soused je pokrývač. (snad levná práce)

4) Elektřinu zapojí spolužák ze třídy, nakoupím jen materiál, ukáže mi , kabely natahám sám, on jen zapojí rozvaděč a složité věci.

5) okna+dveře - raději firma, nechci aby mi tam potom táhlo

Na většinu věcí mám známé a kamarády, případně sousedy. Jsme malá vesnička, kde každý zná každého.

Tatru na odvoz suti má přítelkyně otec. Živí se tím.

Na co jsem zapomněl, a nebude kdo to udělat a já sám to nezvládnu, vezmu řemeslníka.
Děkuji za Vaše reakce..

Přeji hezký večer Petr

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

4 odpovědi

Zobrazit všechny reakce
Reklama
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.