Bourací kladivo půjčit profi nebo koupit hobby

Reklama
ML Martin Lukáč @martin.lukac před 5 roky27.01.2019 11:49:00
Bourací kladivo půjčit profi nebo koupit hobby

Dobrý den. Budu bourat dva stupně v koupelně. Jsou kruhového tvaru o celkové ploše 3,3 m2. výška 30cm, tzn cca. 1m3 materiálu. Materiál se tváří jako beton nicméně buď je pochybné kvality nebo je to něco jiného. Kladivem a majzlíkem lze poměrně snadno rozbít. Mám následující dilema:
1. Půjčit z půjčovny profi bourací kladivo s jistotou, že schody zbourám.
2. Koupit hobby kombinované zařízení s funkcí vrtání i  sekání a se silou cca 8-10 J
Moje příklepová vrtačka je momentálně na konci životnosti a tak budu muset stejně brzy pořídit novou. Cena hoby zařízení je cca. čtyřikrát vyšší než je půjčovné bouracího kladiva takže by mě trochu mrzelo zaplatit, pokud bych to třeba nestihl za jeden víkend, polovinu ceny nového kladiva jen za půjčovné.
Je mi jasné, že z hlediska rychlosti práce bude profi lepší řešení, ale pokud by ten rozdíl nebyl nijak markantní, radši bych něco koupil, co využiju i později. Bohužel nemám s tímto zkušenosti, takže nevím například zda 9J je dost na to co potřebuji udělat.

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

2 odpovědi

Zobrazit všechny reakce
Reklama
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.