Jaký plot v CHKO

Reklama
DD Dan Dan @dan.dan857 před 5 roky29.01.2019 11:52:00
Jaký plot v CHKO

Dobrý den, mám dotaz jestli někdo neřešil stejný problém jako já, jaký plot mohu postavit v CHKO ? . Ptal jsem se na stavebním úřadě jak je to s nahlašováním plotu, paní mi řekla že od roku 2018 plot se už nahlašovat u nich nemusí, jen když plot sousedí s obecním pozemkem, např. Silnice. Jediné kam to musím nahlásit je CHKO a popřípadě jim zadat projekt na nový plot. Než se jich budu vyptávat a upozorňovat na sebe, tak bych rád zjistil, jestli nekdo už řešil nový plot s CHKO a jaký plot dovolují. Co jsem se tak rozhlížel po vesnici i okolních vesnicích co patří do CHKO, tak plno lidí tento problém neřeší a postaví si co chtějí. Taky bych to tak udělal ale v mém případě když mám sousedy co se nebojí někoho udat, i když oni samy nemají vše v pořádku, tak mám z toho strach. Děkuji za odpověďi, za každou radu budu rád.

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

2 odpovědi

Zobrazit všechny reakce
Reklama
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.