ACD 01- parametry

Reklama
OK Ota Klimas @ota.klimas před 5 roky30.01.2019 09:00:00
ACD 01- parametry

Dobrý den všem,
rád bych požádal o radu v souvislosti s nastavením regulace ACD 01 pro kotel atmos.
Před 2 týdny se mi začalo stávat, že topení neústále přetápělo byt (nastaveno 23°C, topení to vytáhlo na 27°C a bez zásahu do parametrů by vytápělo dál), zavolal jsem si servisního technika, který upravil nějaké parametry a přidal čidlo teploty spalin (bohužel nedokážu přesně říct jaké)
Vše vypadalo dobře, ale po 2 dnech se objevila nová chyba a sice, že topení z nějakého důvodu někdy během noci nevyhodnotí potřebu topit ( doma má být 23°C, ale ráno se vzbudím do 19°C)...akumulační nádrž je přitom natopená na 60°C...obrátil jsem se na stejného technika, ten ale neví, čím by to mohlo být.


Věděl by prosím někdo, na co se v nastavení podívat? Jedná se o Ekvitermní regulaci ATMOS ACD 01, V3.3

Předem děkuji za jakoukoliv radu

Díky

Ota

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

Nejnovější příspěvky

5 odpovědí

Zobrazit všechny reakce
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.