Zakoupení pozemku

Reklama
RT Robin Toráč @robin.torac před 5 roky02.02.2019 18:06:00
Zakoupení pozemku

Dobrý den,
prosím vás o radu. Pokud mam zakoupený pozemek, je povinnost vyrozumet mne ze strany stavebního úřadu o plánované stavbě na sousedním pozemku v případě, kdy ještě nedošlo k přepisu v katastru nemovitosti, ale je v tomto ohledu zahájeno řízení? Jde mi o možnost se bránit v případě, kdy soused nedodrží optimální odstup 3,5m od hranice pozemku stejně jako já, což by mi zcela zhatilo projekt domu.
Ještě bych se chtěl zeptat, zda je nějaká obrana, když bylo vydáno stavební povolení, díky kterému byla udělena výjimka na ony 2m a já bych pozemek zakoupil s touto výjimkou, ale stavba domu ještě nezačala, ale obec, jako původní majitel, tuto výjimku udělila? A sdělí mi vůbec stavební urad tyto informace?
Mnohokrát děkuji za odpovědi.
Přeji hezký den.

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

2 odpovědi

Zobrazit všechny reakce
Reklama
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.