Geminox ZEM dálkové ovládání

Reklama
GN Gabriel Nagy @gabriel.nagy před 5 roky18.02.2019 12:21:00
Geminox ZEM dálkové ovládání

Dobrý den, mám následující dotaz.
V roce 2017 jsme vyměnili starý kotel DAKON za Geminox ZEM M50-V. Jelikož chodíme do práce nepravidelně, chtěl jsem ke kotli pořídit dálkové ovládání (pomocí mobilu). Takové ovládání je Webový server od Siemensu. Když jsem si ho chtěl koupit, bylo mi řečeno, že aby to fungovalo s kotlem Geminox ZEM, musí se přikoupit další příslušenství za zhruba 25000 kč. To se mi nechtělo. DAKON jsem ovládal pomocí Salus IT500, coz mi vyhovovalo. Jako dočasné řešení jsem nechal tento ovladač připojit i k novému kotli. Funguje bez problému, ale umí pouze zapnout a vypnout kotel, což docela snižuje možnosti kotle (neumí snížit nebo zvýšit výkon). Nemáte někdo zkušenost s dálkovým ovládáním kotle GEMINOX ZEM ? Moc děkuji za pomoc.

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

Nejnovější příspěvky

6 odpovědí

Zobrazit všechny reakce
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.