Regulace konvektorů

Rubriky:

Reklama
Ondřej Švagr @ondrej.svagr před 5 roky18.02.2019 15:26:00
Regulace konvektorů

Dobrý den,
chtěl bych požádat o radu, jak regulovat teplotu konvektorů (klasických radiátorů, které jsou obloženy). V bytě mám instalované na klasických radiátorech termostatické hlavice od Netatmo, které dokáží sami dát povel, že chtějí topit. V obývacím pokoji, kde mám konvektory, mám instalovaný termostat, také od Netatmo, ale nevím jak správně topení řídit. U konvektorů mám odmontované hlavice a jsou tedy pořád otevřené. Ideálně by pro mne bylo, mít termostatickou hlavici, která bude mít buď dálkové čidlo teploty (ideálně bezdrátově a možné připojit ke dvoum hlavicím) nebo dálkové řízení s teplotním čidlem, ale opět by pro mne bylo ideální mít jednu hlavici pro dvě topení. Radiátory v konvektorech jsou klasické Korado

Děkuji za rady

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

2 odpovědi

Zobrazit všechny reakce
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.