jak na sanační omítku

Rubriky:

Reklama
JW Jan Worel @jan.worel před 5 roky27.02.2019 14:56:00
jak na sanační omítku

Dobrý den, nevím jestli se tady již neřešilo, ale mám dilema. Mám cca 100 let starý nepodsklepený dům bez izolace a z důvodu vzlínající vlhkosti jsem v létě provedl chemickou injektáž zdiva (síla zdi cca 60 cm), poté jsem cca metr nad kamenný sokl dal sanační omítku a teď řeším co s fasádou celkově. Původně jsem chtěl celou fasádu udělat perlinkou a lepidlem, z důvodu trhlinek na fasádě ale názor některých "odborníků", že na sanační omítky by lepidlo nemělo přijít z důvodu zavření zdí, i když jinej kolega mi říkal že perlinku lze a na sanovanou část dát difusně otevřené lepidlo. Nakonec mi poradili, že ideální je silikátová jednovrstvá omítka na sanovanou část a potom silikátový nátěr (novalith nebo weber) ... a teď babo raď..... díky za odpověď

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

1 odpověď

Zobrazit všechny reakce
Reklama
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.