Peletkový kote Ekoheat

Reklama
FH František Hoffmann @frantisek.hoffmann před 5 roky27.02.2019 18:58:00
Peletkový kote Ekoheat

Dobrý den. V uplynulých letech se v ČR prodávaly automatické peletkové kotle s výměníkem Ekoheat od Dánského výrobce Ekopower ve čtyřech výkonových variantách. Zastoupení firmy Ekopower bylo ve Zdibech u Prahy. Z nějakého důvodu však toto zastoupení Ekopower pro ČR skončilo svoji činnost. Prodej,servis,díly a vše okolo Dánských kotlů Ekoheat převzala od 3/2015 firma Optima Heating s.r.o. se sídlem v Čelákovicích.
Vlastním jeden z těchto kotlů zakoupený ještě od Ekopower ve Zdibech a tak jsem se obrátil na vedení fy.Optima Heating s požadavkem o zajištění nějakých náhradních dílů, servisu a pravidelných kontrol kotle, neboť nikdo jiný pro tyto kotle již nebyl výrobcem v ČR vyškolen. Dostalo se mi v r.2018 od fy.Optima Heating odpovědi, že i tato firma s kotli Ekoheat končí a mám se s mým požadavkem obrátit na zastoupení značky v nějakém jiném státě kde se tyto kotle prodávají nebo přímo na výrobce v Dánsku.
Nevím kolik se za doby fungování zastoupení Ekopower v ČR zde těchto kotlů prodalo a tak bych touto cestou chtěl oslovit další majitele těchto kotlů v ČR jaké mají zkušenosti s event.zajištěním náhradních dílů, servisováním a periodickými povinnými kontrolami.
Děkuji za reakce a zkušenosti.

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

0 odpovědí

Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.