Izolace podlahy tvarnicemi porobeton?

Rubriky:

Reklama
Milan Švaříček @milan.svaricek před 5 roky02.03.2019 19:47:00
Izolace podlahy tvarnicemi porobeton?

Dobrý den. Při stavbě domu mi zbylo par palet porfix premium p400 síly 500mm ze kterých jsem stavěl obvodové zdivo které již nezatepluji. Sokl domu je zateplen 120mm extrudovanym polystyrenem. Nyní mám na podlaze hydroizolacni fólii a na ni má být celková skladba 300mm včetně dlažby. Takže bych řekl cca 200mm izolace + beton jako zalivka teplovodni podlahovky. Říkal jsem si, jestli by nebylo od věci, než tvarnice složité a za levno prodávat, tak si půjčit elektrickou pilu na ytong a tvarnice rozpůlil na výšku, takže z jedné mi zbydou dva kusy vysoké cca 120mm, a ty bych rozložil po podlaze domu do cca centimetrove vrstvicky sussiho betonu, na to pak 80mm podlahovy polystyren a do nej chytat přes obrazovou fólii vytápěci trubky. Co na to říkáte? Jaké jsou izolační vlastnosti 120mm porfix vs podlahovy polystyren? Lze to takhle vyřešit? Jde mi především o úsporu peněz. Dekuji

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

1 odpověď

Zobrazit všechny reakce
Reklama
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.