pomalu odtékající WC

Reklama
JA Jan Andrle @jan.andrle před 5 roky08.03.2019 22:54:00
pomalu odtékající WC

V rodinném domku máme 3 WC. 2 jsou v patře v koupelnách a mají vyvedené stoupačky na střechu. 1 WC je v přízemí, stoupačka není nikam vyvedená, nemá přivzdušnění. Do této odpadní stoupačky je připojeno WC a umyvadlo. 12 let vše fungovalo dobře, teď WC v přízemí špatně odtéká, ale ucpané není. Když do něj spolu se spláchnutím naliji ještě kbelík vody, odteče během 3 vteřin. Zkusil jsem od spojeného umyvadla odmontovat sifon aby se do stoupačky dostal vzduch a WC odtéká úplně normálně. Problém je zjevně v chybějícím přivzdušnění, ale 12 let fungovalo vše dobře. Problém nastal zhruba v momentě, kdy se do řadu připojil nový domek v sousedství. Myslíte, že nový domek mohl ovlivnit tlakové poměry v řadu nebo mám hledat chybu jinde? Napadá mi jedině osazení přivzdušňovacího ventilu k sifonu umyvadla.

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

0 odpovědí

Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.