Hlučná střecha Blachotrapez - střešní panely Retro

Reklama
EJ Evzen Jachan @evzen.jachan před 5 roky16.03.2019 07:14:00
Hlučná střecha Blachotrapez - střešní panely Retro

Dobrý den
Prosím o informace, zda se někdo setkal s podobným problémem a řešil jej s dodavatelem střešní krytiny:

V červenci 2018 byla na naší novostavbě odborným, vyškoleným řemeslníkem realizovaná střecha se střešní krytinou Panel Retro25 554x0,50 mm. Volili jsme falcované střešní panely. Pan Šuba nám doporučil právě produkt firmy Blachotrapez. Jedním z důvodů byly jeho zkušenosti s touto střešní krytinou a její montáží.
Krytinu jsme si vybrali zejména z důvodů, že tento typ krytin se používá i v horských oblastech, což v nás evokovalo trvanlivost a současně výrobce deklaroval, že zvýšená neohebnost umožňuje jeho ukládání na latě bez nutnosti bednění střešní plochy.
Po nastěhování se do novostavby začátkem roku 2019 jsme při větrném počasí zažili, že tato krytina je nesnesitelně hlučná. Dle našeho měření přesahovala hlučnost 65 dB a v domě se nadalo ani spát.
Ihned jsem kontaktoval zastoupení formy prostřednictvím formuláře na webových stránkách, ale bez odezvy. Při telefonickém kontaktu mi byl předán pan Vince, který slíbil, že se staví problém řešit. Po 14 dnech jsem kontaktoval pana Vinceho, ten předal řešení problému na pana Kempného, který do tří pracovních dnů přijel. Za účasti řemeslníka, který střechu realizoval jsme vysvětlili problém a doložili hlučnost střechy ve větru videem se zvukovým záznamem. Po dvou dnech nám pan Kempný doporučil problém oficiálně reklamovat, což činíme. Po měsíci se výrobce ozval, že reklamaci zamítá a dále nekomunikuje.

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

Nejnovější příspěvky

19 odpovědí

Zobrazit všechny reakce
Reklama
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.