Dakon Dua 24 CK - stále topí

Rubriky:

Reklama
TB Tomáš Butora @tomas.butora před 5 roky19.03.2019 21:26:00
Dakon Dua 24 CK - stále topí

Dobrý den,

mám problém s kotlem Dakon Dua 24 CK, stále topí i když není seplý pokojový termostat(červená ledka na elektronice). Kontroloval a proměřil zda spíná mikrospínač na TUV a ten funguje (rožne se na elektronice zelená ledka). Všiml jsem si že když rozepne pokojový termostat tak se po nějakém doběhu vypne pouze čerpadlo ale kotel stále topí a následně i přetopí jelikož nejde čerpadlo. Nejdříve jsem myslel že se nespíná čerpadlo tak jsem vyměnil opálené relé a dva kondenzátory 47 uF/25V na elektronice, ale poté jsem přišel na to že čerpadlo spíná až pokojový termostat nebo když se dá klema. Už mě nic nenapadá proč kotel hned začne topit i v letním tak zimním režimu. Teplou vodu nepoužíváme jelikož máme bojler.
Setkal jste se někdo už s takovým problémem ?
Díky za každou radu.

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

Nejnovější příspěvky

30 odpovědí

Zobrazit všechny reakce
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.