FVE výpadky

Rubriky:

Reklama
JJ Jan Jaroš @jan.jaros362 před 5 roky25.06.2019 09:41:00
FVE výpadky

Dobrý den, netušíte čím by mohly být způsobeny výpadky FVE během dne? O co jde. Mám na střeše FVE s celkovým jm. výkonem 6,7kWp, 2 stringy, střídač na 3 fáze, wattrouter, ukládání přebytků primárně do bojleru, 3 fázové topné těleso.

Občasně (2x do měsíce?) během slunečného dne střídač zahlásí ztrátu sítě a ztrátu napětí a během několika minut se činnost obnoví. Čím to může být způsobeno? Dozvím se to tak, že v domě dojte k mikrovýpadku sítě. Většina zařízení se tváří, že nic. Spínané zdroje to pokryjí kapacitou apod. Jediné co mi "spadne" jsou dálkově spínané zásuvky, na které mám připojen router a TV. A zřejmě se to ani nelíbí chladničce.

Zajímá mě, zda to někdo zná, nebo tuší čím to může být způsobeno. V případě požadavku napíšu bližší specifikaci všech komponent.

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

Nejnovější příspěvky

6 odpovědí

Zobrazit všechny reakce
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.