Klimatizace podkrovního bytu s umístěním na půdě.

Reklama
JB Josef Belak @josef.belak před 4 roky30.06.2019 12:28:00
Klimatizace podkrovního bytu s umístěním na půdě.

Z důvodů veder jsem tlačen drahou polovičkou na zakoupení klimatizace. Vysvětlím co bych si představoval protože je to jediné možné řešení. Berte mě za amatéra prosím. Kdybych chtěl doma klimatizovat 3 místnosti u kterých vím, že by byl hodně velký problém s odvodem kondenzátu (muselo by se hodně sekat přes několik zdí, v lištách trpí estetika) a další technické problémy jako je rozvod elektřiny atd. Napadlo mě, zda by to šlo vyřešit tak, že venku by byla umístěna velká kisňa a na půdě jedna jednotka ze které by šli 3 zateplené husí krky tažené po půdě a přes strup do místností. Prostě jedno ovládání pro všechny pokoje stejné. Bylo by to technicky jednodušší a možná i levnější, ale to přenechám odborníkům. Tak co pánové jde to nebo ne?

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

Nejnovější příspěvky

10 odpovědí

Zobrazit všechny reakce
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.