EPS T pod podlahovku?

Rubriky:

Reklama
JT Jiří Toušek @jiri.tousek před 4 roky12.07.2019 10:43:00
EPS T pod podlahovku?

Blíží se mi instalace podlahového vytápění. Firma sdělila, že bych si polystiren měl položit sám. našel jsem několik diskusí, kde se řeší jestli EPS100S nebo EPS100z, popř. EPS150S.
Při hledání vhodného materiálu jsem narazil na Bachl EPS T 6500 , který funguje i jako kročejová izolace a lambdu má prakticky shodnou s EPS100x. Cenový rozdíl okolo 1000 kč na 80 m2 podlahovky už mi nepřijde zásadní.

Mohu EPS T 6500 s výhodou kročejového útlumu za běžný EPS100x jednoduše zaměnit nebo s sebou tato varianta materiálu nese ještě nějaké nevýhody při daném použítí pod podlahovku?

V některých stavebninách se pak objevuje i EPS100 bez označení Z/S. Je nějaký rozdíl oproti polystirenům s tímto dodatečným označením?

Díky předem.

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

Nejnovější příspěvky

5 odpovědí

Zobrazit všechny reakce
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.