Řešení přístřešku pro auto

Reklama
LD Lukáš Doležal @lukas.dolezal468 před 4 roky02.08.2019 08:56:00
Řešení přístřešku pro auto

Dobrý den, opožděně řeším přístřešek na auto, bohužel jsem na to měl myslel v projektu, ale nenapadlo nás to. Máme bungalov s přesahem střechy 90 cm a podbití kolmé ke stěně a klasické krovy z 16 x 8. To je vlastně důvod proč nesáhnu po nějakém hotové konstrukci, asi by vypadalo divně mít střechu pod střechou. Taky máme 20 cm zateplení a tak jsem po dlouhém bádání vymyslel pro mě uspokojivé řešení, ale budu moc vděčný za každý názor i váš čas, že jste si můj elaborát přečetli až sem.

Abych popsal řešení i obrázek. Růžové jsou krovy, ještě tam nemám ukázaný ten rohový. Na konec by se zavěsil trám 16 x 8 v délce 5m (tak aby to vyšlo s krovem) dal bych tam vruty a nějaké tesařské spojky, pokus jsou pro tento spoj a pak už je to jasné. Tesařské botky trámky, přes a na druhé straně podepřít. Na střeše bych měl moc rád tašky jako na domě. Případně bych to vyřešil nějakým plechem kvůli hmotnosti.

Ještě jednou děkuji

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

4 odpovědi

Zobrazit všechny reakce
Reklama
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.