Kotel Panther 25KTO

Rubriky:

Reklama
SS Stanislav Spodniak @stanislav.spodniak před 4 roky20.08.2019 09:26:00
Kotel Panther 25KTO

Dobrý den,

chtěl bych se zeptat jestli se někdo nesetkal s podobným problémem, jako mám s kotlem já. Kotel je starý cca 5 let, každé dva roky děláme revize + kontroly. Při minulé kontrole na podzim 2017 se měnila v rámci reklamace nějaký díl, přesně si nepamatuji. Nyní to dělá to, že mi ztrácí tlak, dle starších komentářů jsem zjistil, že bude potřeba dotlakovat expanzní nádobu. Sám se do toho pouštět nebudu, čekám na revizáka, kterého mám objednaného delší dobu. Snad brzy dorazí. Pod kotlem na teplovodním zásobníku se objevila voda, tak jsem otevřel kotel a objevil jsem čerpadlo zanesené kamenem (v příloze), volal jsem svého revizáka a on, že to není nic hroznýho, že to počká. Předevčírem jsem ale zjistil, že když stlačím vrch teplovodního zásobníku, tak vytéká trošku vody od přírub. Trubka žádná neteče, vypadá to, že to jde z toho teplovodního zásobníku.

Nedokáže někdo poradit, čím by to mohlo být prosím? V každém případě Protherm už ne, od začátku s tím jsou problémy.

Předem děkuji za veškeré rady.

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

Nejnovější příspěvky

8 odpovědí

Zobrazit všechny reakce
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.