Zapojení voládání čerpadla

Reklama
PH Petr Havlíček @petr.havlicek375 před 4 roky01.10.2019 19:35:00
Zapojení voládání čerpadla

Zdravím,

mohl by někdo poradit s elektrickým zapojením zařízení HYDRO-TECH od Aquacupu? Kabely a vše je připraveno. Vím, který kabel přijde kam (ze zásuvky do horních 3, dále k čerpadlu do spodních tří), jen si nevím rady se zapojením jednotlivých barevných žil. Normálně bych to zvládl, ale zde v návodu využívají pro mě neznámých označení (U, V, E atd.). Přikládám fotografie. Pokud někdo ví, ocenil bych nasměrování jako úplně nahoře ten, pod ním ten atd. U horních tří předpokládám dle nákresu pořadí modrý, hnědý, zelenožlutý. Správně? Ale jak u spodních tří, ta zbylá označení mi nic neříkají. Vím, že by to měl zapojit elektrikář, bohužel můj dvorní elektrikář je nyní nemocen a na zapojení spěchám. Jedná se o 230 V. Děkuji za případné rady. Petr

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

3 odpovědi

Zobrazit všechny reakce
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.