Únik užitkové vody

Reklama
JJ Jirka Jirka @jirka.jirka427 před 4 roky07.10.2019 14:45:00
Únik užitkové vody

Dobrý den,

poprosil bych Vás odborníky o názor. Minulý rok mi instalatér udělal nové rozvody vody a topení, které vedou po podlaze nad hydroizolací. Já jsem to obskládal polystyrenem a vše se zabetonovalo vč. podlahového topení. Bohužel před měsícem mi instalatér zapojil všechnu vodu do domu a teď v sobotu jsem zjistil, že mám mokrou jednu zeď. Před zabetonováním se neprovedla tlaková zkouška (prej zbytečná, nejsem odborník, tak jsem to nechal na něm).

Provedla se tlaková zkouška teď a z 5.6 baru (taky nedal za vodoměr ten regulátor) to za pul hodiny spadlo asi na 4.5 baru. Přes noc se zastavil tlak na 2 barech. Prej je někde asi trhlina. Chce to zadělat tou chemií, která je na užitkovou vodu, aby se nemusela rozkopávat nová podlaha.

Můj dotaz zní, co se může stát s podlahou a polystyrenem, když tam asi měsíc unikala voda. Je možné, že to podlahové topení časem vysuší ? Jsem z toho na infarkt, protože jsme se chtěli stěhovat, a bohužel to asi v následujících měsících nebude.

Předem Vám děkuji.

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

3 odpovědi

Zobrazit všechny reakce
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.